Воскресенье, 05.05.2024, 13:17
Приветствую Вас Гость | RSS
Меню сайта
Категории каталога
Мои статьи [7]
Наш опрос
какие спутники вы смотрите

Всего ответов: 240
Главная » Статьи » Мои статьи

Словник термінів
HD TV —  (телебачення високої чіткості) передбачає розширення 1920х1080 точок з черезрядковою розверткою 25 кадрів на секунду. Аналогове телебачення формує зображення розміром 720х576 точок, тобто у п’ять разів менше.
МPEG-2 —  

MPEG-2 — назва групи стандартів цифрового кодування відео та аудіо сигналів, що затверджені ISO – Міжнародною Організацією з стандартизації (IEC Moving Picture Experts Group (MPEG)). Стандарт MPEG-2 в основному використовується для кодування відео та аудіо під час передачі сигналу, включаючи супутникове та кабельне телебачення. MPEG-2 з деякими модифікаціями також активно використовується як стандарт для компресії DVD.

MPEG-4 —  

MPEG-4 містить в собі багато функцій MPEG-1, MPEG-2 та інших подібних стандартів, додаючи такі функції як підтримка мови віртуальної розмітки VRML для показу 3D об’єктів, об’єктно-орієнтовні файли, підтримка управління правами та різні типи інтерактивного медіа.

MPEG-4 дозволяє розробникам створювати об’єкти, що володіють кращою адаптивністю та гнучкістю при поліпшенні якості таких послуг і технологій, як цифрове телебачення і мультиплікація, WWW і їх розширення. Цей стандарт дозволяє розробникам ефективніше управляти контентом і боротися проти піратства.

DVB-S2 —  

стандарт супутникового мовлення, розроблений у 2004 році, що дає змогу приймати зображення високої чіткості.

EPG VIASAT (Електронний програмний гід VIASAT) —  

це програма поточних та наступних передач на всіх каналах телебачення VIASAT з анонсами, зазначенням жанрів та масою корисної інформації, яка забезпечує зручний перегляд каналів (детальну інформацію про EPG Ви зможете знайти у Посібнику користувача).

Дайсек, DiSEqC —  

пристрій для комутації конверторів на вхід приймача.

LNB (головка, конвертор) —  

пристрій для приймальної супутникової антени, яка налаштована на супутник.

Картка доступу (смарт карта, абонентська карта) —  

картка, яка дозволяє абоненту переглядати закриті платні канали.

Цифровий супутниковий приймач (ресівер, тюнер, декодер) —  

додатковий пристрій для декодування і відтворення телевізійних сигналів.

Пакет каналів —  

це визначений набір телевізійних каналів певних жанрів.


Кабельне телебачення —  

це передача сигналу до глядачів за допомогою кабельних мереж. На його якість впливають фізичні властивості самого кабелю і його довжина.

Ефірне телебачення —  

це передача сигналу до глядачів за допомогою наземних передавачів, які встановлюють на телевежах, що обмежує можливість прийому сигналу у місцях віддалених від веж. Чим більша відстань до телевежі, тим сигнал слабший, що негативно впливає на якість зображення та звуку. Кількість каналів, що передається за допомогою ефірного телебачення обмежена частотним ресурсом.

Супутникове телебачення —  

це передача сигналу від телецентрів до глядачів за допомогою супутників, які знаходяться на геостаціонарній орбіті Землі. Супутникове телебачення дає можливість передавати велику кількість різноманітних телевізійних програм.

Vision TV —  

це перший національний ліцензований провайдер програмної послуги з використанням супутникової платформи, що пропонує послугу Viasat в Україні (Ліцензія Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення серія № 0183 - п). Засновники компанії: скандинавська медіа група Modern Times Group власник платформи супутникового телебачення Viasat та Strong Media Group провідний міжнародний постачальник цифрових, супутникових приймачів для супутникового, кабельного та ефірного телебачення, власник 100% акцій Strong International, покриваючи 20% європейського ринку. В Україні діє представництво компанії — Strong Ukraine.
Супутник SIRIUS 4 був вдало запущений 18 листопада 2007 року. SIRIUS 4 — багатофункціональний супутник, який працює у Ku/Ка-діапазонах частот та обладнаний 54 транспондерами. Супутник знаходиться на орбітальній позиції 5° східної довготи. Має збільшену ємність та розширену зону покриття у Східній Європі.

Категория: Мои статьи | Добавил: sats (04.10.2009)
Просмотров: 1186 | Комментарии: 1 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Форма входа
Поиск
Друзья сайта
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0